Koszule damskie na lato do biura

Kiedy ciepło i wilgotność powietrza kłopotają kobiety, warto ubrać koszule damskie na lato. Bez względu na to, czy chodzi o styczeń czy lipiec, zasady ubierania się do pracy są takie same: zawsze należy wyglądać profesjonalnie, zawsze wyglądać kompetentnie i zawsze być odpowiednio osadzoną w środowisku pracy.

Czy koszule damskie na lato należy nosić w biurze?

girl-2805660_640Przez cały czas, nawet w 40-stopniowej temperaturze i wilgotności, twój strój mówi wszystko o tobie. Czy twój wygląd mówi, że jesteś gotowa na imprezę, czy też do biznesu? Oto jak utrzymać chłodną atmosferę w biurze:

Warto zrozumieć kulturę korporacji. Jakie są oczekiwania wobec stroju letniego? Co mówi HR? Spójrz na pracowników wyższego szczebla – czy są umartwieni? Garnitur i koszule damskie na lato mogą być wymagane przez cały rok. Dowiedz się, czego oczekuje się w twoim biurze i postaraj się pójść za tym przykładem.

Odrzuć ciężkie tkaniny i kolory i odśwież swój ubiór. Pomyśl raczej o lnie, bawełnie i jedwabiu niż tweedach, wełnach i mieszankach. Wybierz również jaśniejsze kolory.

Więcej porad znajdziesz na http://doyoulikefruit.com/koszule-damskie-lato-rodzaje-rekawow/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s